Kateřina & Jiří


Paliho jsme si vybrali, protože ženich ho už osobně znal z dřívějška. Jeho práce se nám moc líbila a byl pro nás vlastně kamarád. Tato přátelská atmosféra nás provázela celým dnem. Pali byl nápaditý, pohotový a někdy jsme si jeho přítomnosti ani nevšimli (v dobrém slova smyslu), zároveň nás do ničeho nenutil. Výsledné fotky nás nadchly a předčily naše očekávání. Pali zachytil průřez celým dnem, nejen nás jako novomanželů, ale také všech svatebčanů, takže se na fotkách našel každý. Zachytil všechny důležité i usměvavé momenty svatby. Moc děkujeme! Máme krásnou vzpomínku. Paliho doporučujeme všem, kdo chce mít ve fotografovi parťáka i profíka, který chápe vaše potřeby.


Veronika & Daniel


Pali během dne pracoval samostatně, podařilo se mu zachytit každého člena svatby a hlavně byl trpělivý k lidem, kteří si na focení nepotrpí. V drtivé většině případů se snažil zachytit především daný okamžik, než aby někoho nutil nebo něco aranžoval do strojených póz, díky čemuž výsledné fotky působí přirozeně. Na čem jsme se domluvili, to dodržel. Hodně jsme ocenili výsledný počet fotek, spolu s kvalitou, kompozicí, barvami a nápadem.


Markéta & Radek


Ani jsme se nenadáli a veselka je za námi. Ještě stále vstřebáváme emoce z našeho velkého dne. Zážitků máme mnoho, vzpomínek již méně. Naštěstí nás svatebním dnem provázel i fotograf Pali. Zvěčnit naši svatbu jistě nepatřilo mezi jednoduchá zadání. Myslíme si však, že Pali se tohoto úkolu zhostil na výbornou a z dostupného materiálu (míněno z novomanželského páru) vymáčkl skutečné maximum. Při prohlížení fotek se v duchu vracíme zpět na místo činu a znova si to užíváme.


Alice a Juraj


Moc děkujeme Palimu za jeho úžasnou, profesionálně odvedenou práci, jejímž výsledkem jsou nádherné fotky z naší svatby! Pali byl s námi od ranních příprav až po bujaré oslavy (taktéž skoro ranní :-D ). Komunikace na jedničku, focení pohodové, zábavné, kreativní - je opravdu vidět, jak ho focení baví. Zachytil všechny okamžiky svatebního dne, všechny svatebčany, má smysl pro detail. Rychlost zpracování a dodání fotografií neuvěřitelná. Nejtěžší úkol je vybrat, které z fotografií půjdou do fotoknihy, líbí se nám totiž všechny. 🙂

Júlia a Petr


Vybrať si Paliho ako fotografa bolo jedno z najlepších rozhodnutí, aké sme ohľadom svadby spravili. Profesionálna a zároveň priateľská komunikácia už pred samotným "dňom D" je preňho štandard, bol veľmi flexibilný a ochotný prispôsobiť sa našim potrebám. Na Párové fotenie vybral originálne a krásne miesto a veľmi prijemne nás celým procesom fotenia previedol... Nenútil nás do nepřirozených póz a snažil sa skôr zachytiť to, aký náš vzťah skutočne je...Výsledok jeho práce, samotné fotky, sú nádherné, s manželom sme nadmieru spokojní.

Janka a Milan

Jediné, co přetrvá, jsou láska a vzpomínky. Naše vzpomínky nám pomohl uchovat Pali. A to nejen v srdci, ale i na fotografiích. Když se díváme na fotky, stále cítíme dojetí a atmosféru naší svatby. Pali, člověk, který ví, kdy zmáčknout spoušť. Nesmírně si vážíme jeho práce. Svatební den s námi prožil od ranních hodin a díky tomu, se mu podařilo zachytit nezapomenutelné okamžiky našeho dne. Paliho přístup je velmi profesionální a zároveň lidský. Fotograf, o kterém nevíte a přesto máte vzpomínky na celý život. Jsme rádi, že jsme si ho vybrali a vřele můžeme doporučit dál.

Majka a Jirka


Pali zachytil náš svadobný deň krásne. Má priateľský prístup od prvého kontaktu až po odovzdanie vytlačených fotiek. Dá si záležať na kvalitnom prevedení - galéria, fotopapier, krabička, flashka.

Fotky vyšli ako parádna reportáž nášho dňa, je tam mnoho momentiek a spolu vytvárajú miestami až vtipný príbeh. Portréty nás dvoch vyšli veľmi prirodzene a Pali stihol zachytiť aj momentky zo zákulisia.

Musíme spomenúť, že nám všetci závideli, ako rýchlo nám Pali fotky poslal. Oceňujeme tiež prípravu, mal vopred premyslené, kam a ako sa budeme fotiť na portréty.

Sme radi, že s nami bol od rána až po čepčenie. Všetko bolo podľa dohody, Pali je sympaťák a pohodár. Ďakujeme za Tvoju prácu a sme radi, že sme si Ťa vybrali.

Hanka a Martin


Celá svadba bola pre nás neuveriteľne intenzívna a náročná. Stihnúť všetko za dva dni dá naozaj zabrať, preto sme neskutočne radi, že práve Pali bol s nami. Až po nejakom čase, keď sme sa zo všetkého spamätali, sme si mohli vychutnať neskutočne krásne fotorafie a všetky dôležité momenty zo svadby, ktoré nam dali nádherny obraz ako to celé vlastne prebiehalo. Mohli sme si svadbu prežit znovu, ale už bez všetkých stresov. A tí, ktorí s nami nemohli byť, tak dostali nádherny obraz aj atmosferu toho celého. Ďakujeme neuveriteľne moc za zaznamenanie týchto spomienok. 

Hanka a Martin

Pája a Jirka


S Palim jsme zažili skvělé těhotenské a následné rodinné focení, takže při výběru fotografa na svatbu byl jasnou volbou. 🙂 Fotky jsou naprosto dokonalé, je v nich úžasně zachycená atmosféra celého dne. Pali s námi byl od brzkých ranních hodin až po závěrečnou párty, takže pokaždé když si fotky prohlížíme, je to jako bychom ten den prožívali znovu. Jsme rádi, že právě Pali zachytil všechny naše důležité životní okamžiky a moc si toho vážíme. A navíc je úplně nejrychlejší, protože fotky jsme měly do dvou dnů hotové.

Ivana a Petr


Výkon Paliho na naší veselce se dá shrnout do dvou slov: Absolutně profesionální. Člověk si jej ani nevšimne a o to víc je překvapen silou momentek. Focení jenom nás dvou bylo velice příjemné a nápadité. A výsledek? Po shlédnutí fotek jsmě měli pocit, že veselka byla ještě lepší, než jakou jsme si jí pamatovali. Palce hore Pali!

Evka a Marián


Fotky ktoré perfektne vystihujú danú atmosféru. Autentické, plné energie, nestrojené, jednoducho úžasné a dokonalé.

Aj s odstupom času som sa rýchlo vrátila naspäť. Nálada na fotkách je presne taká, aká bola naozaj. Väčšinou som ani nevedela, že sa fotíme 😉. Proste fotograf tam bol aj nebol.. Ďakujeme Pali!


Karin a Pali


Pali s nami trávil celý svadobný deň a zachytil jedinečnú atmosféru tak krásne, že pri pozeraní fotiek sa cítime, ako keby sme sa vrátili v čase. Je kreatívny, spontánny a popritom si človek ani nevšimne, kedy fotí. Veľké prekvapenie bola taktiež rýchlosť úprav fotiek. Ďakujeme!

Ivana a Zdeněk


Pali dokáže zachytit ty nejlepší chvíle a přitom ani nevnímáte, že se okolo vás pořád pohybuje někdo s foťákem. Jde na něm vidět, že focení ho hodně baví. Napadnou ho super fotky a zároveň je focení s ním tak přirozené.


Káťa a Ondra


Pali byl naším fotografem na svatbě a máme z ní krásné fotky. Profesionální a vstřícné jednání, ač už jde o přípravu místa focení a domluvu až po nápady při samotném focení. Byli jsme velice spokojeni.


Katka a Láďa


Dakujeme Palimu za zachytenie momentov z nasej svadby. Jeho fotky maju atmosferu a pribeh. Vsetci nam jeho fotky chvalili. Aj napriek studenemu pocasiu sa Palimu podarilo vykuzlit skvele manzelske fotky ku ktorym sa budeme radi vracat 🤗. S Palim sa spolupracovalo velmi dobre a fotky dodal necakane rychlo a v dobrej kvalite. Tiez nas potesilo ze fotiek bolo vela, vobec sme ich tolko neocakavali. Rozhodne ho odporucame na vas velky den D. A nemusite mat strach ake pozy na foteni urobit, lebo Pali vas rad a decentne nasmeruje. Ma to vymyslene a manzelske fotenie tak bola zabava a bez strnulych poz :)


Dakujeme Pali.